Koktajl z collagenem – postaw na zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry!

Czym jest kolagen i dlaczego jest potrzebny w naszym organizmie?

Kolagen to białko, które występuje w niemal każdej części ludzkiego organizmu. Jest to najważniejszy składnik tkanki łącznej, czyli białka odpowiedzialnego za tworzenie tkanek mięśniowych, kości, stawów, skóry, ścięgien i chrząstek. Kolagen jest niezbędny do utrzymania wydolności i elastyczności skóry, a także utrzymania struktury wyżej wymienionych elementów. Dodatkowo kolagen stosuje się jako składnik zastosowań medycznych, takich jak leczenie złamań i innych uszkodzeń m.in. stawu biodrowego oraz kolana, a także w leczeniu dna moczanowego. Jest to więc niezwykle ważny składnik dla zachowania zdrowia ludzkiej tkanki łącznej i całego organizmu.

Dlaczego warto postawić na koktajl z collagenem marki Shiny&Shapy?

Koktajl z collagenem marki Shiny&Shapy o czekoladowym smaku to idealny pomysł na zdrowe i dobrze skomponowane śniadanie. Porcja składa się z 2,5 g bioaktywnego kolagenu, co pobudza metabolizm i wpływa na opóźnianie procesów starzenia. Aby przygotować koktajl, wystarczy połączyć jedną porcję produktu Shiny&Shape z 350 ml wody, chudego mleka lub mleka roślinnego (migdałowego lub sojowego, bez cukru). Zalety takiego śniadania są nie do przecenienia – odżywcze, lekkostrawne i regenerujące. Postaw na koktajl z collagenem marki Shiny&Shapy, a Twój organizm odczuje dużo energii i siły do dalszych zadań!

Nie wiesz, od czego zacząć? Spróbuj ten pakiet startowy!

Jeżeli nigdy nie testowaliście kolagenu, to koktajl z collagenem marki Shiny&Shapy będzie strzałem w dziesiątkę! Firma ta przygotowała specjalny pakiet startowy, który wystarczy Wam na pierwsze dwa tygodnie przeciwstarzeniowej kuracji kolagenowej. Wiąże się to ze świetnymi i pysznymi posiłkami, które są pełne wartości odżywczych i optymalnej dawki najlepszej jakości szwajcarskiego kolagenu Verisol. Za taką przyjemności zapłacicie wyłącznie 349 zł, a dokładniej za dwa opakowania pysznych koktajli i szczelny, wygodny shaker.