Odzież reklamowa a haft 3D

Odzież reklamowa a haft 3D

Odzież reklamowa z logo to świetny sposób na promocję marki za pomocą funkcjonalnych gadżetów, takich jak koszulki, bluzy, czapki czy kurtki. To ulubione narzędzie wielu marek, wykorzystywane w marketingu BTL. Haft 3d na odzieży reklamowej jest jednym z najpopularniejszych sposobów jej znakowania. Technika ta daje wiele możliwości i oryginalnych rozwiązań. 

Wysokiej jakości haft 3d na odzieży reklamowej

Haft jest z pewnością jedną ze szlachetniejszych technik znakowania odzieży. Haft 3d na odzieży firmowej różni się od klasycznego, płaskiego haftu. Efekt 3d możliwy jest dzięki specjalnej piance podłożonej pod nić. Przestrzenne litery i grafiki zwracają uwagę odbiorców twojego przekazu marketingowego, są oryginalne i pięknie się prezentują. Dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym i sprawdzonymi, niezawodnymi nićmi renomowanych producentów, dzięki czemu nasz haft 3d na odzieży firmowej jest trwały i wysokiej jakości. 

Logowana odzież reklamowa dla firm

Co możesz logować za pomocą haftu 3d? Mogą to być koszulki, czapki czy torby. Chętnie wybierane przez klientów gadżety to m.in. modne „nerki”. Z powodzeniem możesz oznakować haftem materiałowe portfele, przypinki czy etui. Świetnie, modnie i nowocześnie prezentują się czapki z daszkiem ozdobione w ten sposób. Możliwości naniesienia trójwymiarowego haftu na produkt jest wiele. W naszych katalogach produktów znajdziesz wiele modeli odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, którą możesz oznakować wypukłym haftem. Jeśli chcesz zrealizować nietypowy projekt i nie masz pewności, czy produkt, który chcesz ozdobić haftem, nadaje się do tego, skontaktuj się z nami, a na pewno odpowiemy na twoje pytania. Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie haftu i znakowania produktów.

Praktyczne upominki dla pracowników i klientów

Odzież i akcesoria ozdobione wypukłym haftem pozwolą twojej marce wyróżnić się. Oznakowane twoim logo ubrania są częścią identyfikacji wizualnej marki. Noszone przez pracowników tworzą jasny przekaz na temat dbałości o detale, jaka cechuje firmę. Jest też wyrazem troski o pracowników i wizerunek firmy. Nie warto pomijać tego aspektu. Firmowe uniformy z logo, niezależnie od tego, z jakich elementów się składają, świadczą o profesjonalizmie twojej marki. 

Odzież z logo – profesjonalizm w każdej branży

Odzież z logo sprawdzi się świetnie w każdej branży. Korzystają z niej banki, firmy ubezpieczeniowe, dostawcy usług medycznych, placówki edukacyjne, sektor motoryzacyjny i wielu niewielkich przedsiębiorców. Dzięki nowoczesnym technikom znakowania odzieży jest ono dostępne dla coraz szerszego grona przedsiębiorców i osób prywatnych. W Fabor Fullcolor znakujemy także niewielkie partie produktów, zatem jeśli prowadzisz mały biznes, a chcesz wyróżnić się na tle konkurencji ciekawymi gadżetami z haftem 3d, u nas zrealizujesz swoje reklamowe plany. 

Nowoczesny haft komputerowy daje wiele możliwości. Jest kontynuacją wielowiekowych tradycji rękodzielniczych, wypartych przez nowoczesne hafciarki, które znakują odzież ultraprecyzyjnie, bardzo szybko i na dużą skalę, a co za tym idzie – tanio. Wybierając usługi Fabor Fullcolor, oszczędzasz czas i pieniądze, a otrzymujesz personalizowane produkty z wysokiej jakości haftem. 

Haft 3d na komercyjnych produktach 

Wypukły, trójwymiarowy haft 3d na odzieży reklamowej nie jest jedynym sposobem jego wykorzystania. To także wielki trend w modzie i wyposażeniu wnętrz. Nie musisz w ten sposób przenosić na nośnik swojego logo – może to być także inny, dowolny wzór. Dzięki temu możesz zaproponować swoim klientom ubrania czy tekstylia domowe ozdobione modnym haftem. W przypadku wielu produktów, np. nerek czy czapek z daszkiem, haft przestaje być jedynie sposobem zdobienia, a staje się integralną częścią produktu. Dodaje mu charakteru i unikatowego wyrazu. Jeśli zdarzyło ci się kupić T-shirt czy bluzę ze względu na fajny, rezonujący z tobą napis, na pewno rozumiesz, na czym polega magia właściwego przekazu. Dokładnie w ten sam sposób możesz wykorzystać haft. Prezentuje się pięknie i nadaje produktowi zupełnie nową wartość. 

W przypadku rozpoznawalnych marek ich logo jest niezwykle pożądanym elementem produktu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ten sam mechanizm wykorzystać w promocji twoich ubrań i akcesoriów. Możesz przesłać nam gotowe logo lub wzór do wyhaftowania. Możemy także stworzyć je dla ciebie w pracowni komputerowej Fabor Fullcolor. Od wielu lat towarzyszymy naszym klientom w ich drodze na marketingowy szczyt, służąc pomocą i fachowym doradztwem. 

Ile kosztuje haft komputerowy?


Haft 3d na odzieży firmowej to nic innego jak tradycyjna technika znakowania przeniesiona w sferę maszynowych udogodnień. Dzięki przemysłowej skali jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć koszty haftu. Nasze hafciarki są w stanie oznakować wiele sztuk odzieży na godzinę, a im większą partię zamawiasz, tym niższa będzie cena pojedynczego haftu. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, a na finalną cenę składa się wiele czynników, m.in. wielkość haftu, jego złożoność, liczba użytych kolorów etc.