Welon na szczycie, czyli ślub w górach

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia, które chcemy mieć na długo zachowane w pamięci. Uroczystości te pochłaniają mnóstwo czasu, energii, pieniędzy, a także i zdrowia psychicznego. Ważne bowiem, aby wszystko było zorganizowane jak najlepiej i pozwoliło poczuć się parze młodej wyjątkowo. Warto rozważyć różne opcje pod względem lokalizacji tej ważnej imprezy – jedną z nich mogą być na przykład góry.

Ślub w górach

Górskie wesele na pewno marzy się nie jednej parze. Niezwykłe krajobrazy, klimat i bajkowa przestrzeń to zalety, jakie niesie ze sobą takie rozwiązanie. Docenią to na pewno nie tylko organizatorzy, ale także goście. Dobrym do tego miejscem będzie Zakopane – miasto z cudownym widokiem i architekturą oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Jako Cztery Pory Roku oferujemy lokal idealny na tę uroczystość. Nasza willa znajduje się w Kościelisku przy ulicy Królewskiej 41. Organizujemy tutaj śluby, przyjęcia weselne, ceremonie w plenerze – każda opcja jest możliwa do zaplanowania wraz z noclegiem lub bez niego. Do dyspozycji mamy dwie sale idealne do tego typu wydarzeń. Jedną z nich jest Sala Dolna Regionalna – mieści do 160 osób. Znajduje się tam bar regionalny, z którego można serwować piwo beczkowe oraz drinki. Przy wyjściu z sali jest umieszczony zadaszony grill – szałas regionalny. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia łączonego w sali dolnej z tymże grillem. Sala urządzona jest w stylu góralskim. Drugie pomieszczenie to Sala Górna Widokowa. Tutaj zmieścić można do 70 osób. Jest to główna sala tego obiektu wypoczynkowego, połączona z tarasem oraz ogrodem, skąd obserwować można panoramę Tatr z Giewontem. Znajduje się tu drink-bar, z którego podczas imprez serwujemy piwo beczkowe, napoje alkoholowe, kawę z ekspresu i inne.

Wasz ślub w górach może odbyć się w kościele Św. Kazimierza w Kościelisku, w urzędzie stanu cywilnego lub po prostu w plenerze. Zapraszamy!